Back to the top

Kombi Servisi

Profesyonel Vaillant Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombi Servisi

Arızalı kombileriniz için ekonomik fakat kalıcı sonuçlar üreten Vaillant Kombi Servisi her model kombi tamiri işlemleri ile hızlı ve kaliteli bir şekilde sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Kış aylarına girilmeden önce servis çağırarak kombinizin bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bu konuda sizlere profesyonel uzman kadromuzla hizmet vermeye hazırız.

Arızalı kombilerinizle ilgili uzman ve hızlı kadromuz en kısa sürede tarafınıza ulaşarak, kombinizle alakalı sorunu yerinde veya onarımını yapmak üzere bakım merkezlerimize iletmektedir. Tamiri gerçekleştirilen kombiniz tekrardan montajı yapılmak üzere adresinize kurulum yapılmaktadır.

Vaillant Kombi Servisi için 444 67 49 numaralı Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilir ve servis kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Profesyonel Uzman Kadro

Alanında eğitim almış olan profesyonel uzman kadromuz ile Vaillant Marka Kombilerinizin servis, bakım ve yedek parça ihtiyaçlarını kaliteli ve güvenilir bir şekilde karşılıyoruz.

Şeffaf ve Kaliteli Hizmet

Kaliteli, şeffaf, dürüst, güler yüzlü, müşteri haklarını ihmal etmeyen ve önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olan bir servis anlayışı ile hizmet vermekteyiz.

Vaillant Kombi Servissi

Vaillant marka kombilerinizde yaşamız olduğunuz bakım ve servis ihtiyaçlarınızda 7/24 sizlere hizmet vermeye hazırız. Bizim hizmetimiz, sizin memnuniyetinizdir.

Copyright © Vaillant Kombi Servissi
Firmamız tarafından yapılan tüm işlemlere 1 yıl parça garantisi verilmektedir.

Call Now ButtonHEMEN ARA